افرایش فشار دولت بر کارگران کشمیر

Persian translation of State repression in Kashmir continues amid mass rallies (March 9, 2007)

واقعی خود را نشان داد .

رفقای دستگیر شده در معرض شکنجه های شدید قرار گرفته اند و به جرم های سنگینی که مرتکب نشده اند متهمند .در واقع ، آنها به دلیل سر دادن فریاد اعتراض مردم کشمیرکه در زلزله بزرگ 8 اکتبر 2005 آسیب دیدند مجازات می شوند .

پلیس کشمیر به دروغ رفقای دستگیر شده را به تلاش برای قتل و آسیب رسانی به دیگران و اخلال دررویه دولتی متهم کرده اند .تمام اظهارات و اتهامات دروغ است چون رفقا تنها اقدام به بر پایی تظاهراتی مسالمت آمیزی برای یاد آوری قول های دولت به مردم کرده اند .

دولت با حمله خشمگینانه خود با خشونت و زور باتوم به صفوف معترضین حمله کرد .

هم اکنون رفقای در بند ممنوع الملاقات هستند و کپی برگه های گزارس اولیه اطلاعات به هیچ کس داده نشده است .

رفقا در تظاهرات با استفاده از گوشی های موبایل اقدام به تصویر برداری از وحشیگری های پلیس کردند اما پلیس موبایل های آنها را ربود و با باتوم به آنها حمله کرد .

حالا رفقای ما با رویه طولانی و خسته کننده محاکمه ساختگی در دادگاهی که دست نشانده دولت است رو به رو هستند .

اعضای "جی ان کی اس اف " و "پی تی یو دی سی" تظاهراتی گسترده برای آزادی رفقا سازماندهی کردند .مردم از تمامی اقشار به معترضین پیوستند .آنها در خیابان های اصلی شهر حرکت کردند تا باز هم با فشار دولت و حمله پلیس به صفوف معترضین رو به رو شدند .

حالا رفقای ما در بند هستند و کسی از سلامت جسمانی آنها اطلاعی ندارد . ما از کارگران سراسر دنیا می خواهیم که جلو آمده و از رفقای تحت فشار وحشیانه دولت کشمیر حمایت کنند.

منبع :

http://www.marxist.com/state-repression-kashmir-mass-rallies090307-2.htm

ترجمه : نیما چراغی

اسفند 1385